718

Porsche 718

Porsche 718 modelleri tamamen sportif tasarımla üretilmiş araçlardan oluşuyor. Aracın dış görünümünden iç aksesuarları gibi en küçük ayrıntısına kadar lüks ve konfor okunuyor. Dış yüzeyindeki keskin ve göz alıcı hatlar görenleri büyülüyor.

Araç kokpitine oturduğunuz andan itibaren teknolojik üstün bir donanım sizi karşılıyor. Araca hakim olmanızı sağlayan ön kokpit her türlü elektronik aksama hakim olabileceğiniz şekilde çalışıyor. Geleceğin ruhunu spor arabalara yansıtan Porsche, bu modelde atletik ruhu Porsche 718’e yerleştirmiş gibi gözüküyor. Aracın üretiminde tek bir amaç yer alıyor. O da sürüş deneyimleriniz için her günün özel bir gün olmasını sağlamak şeklinde belirtiliyor. Porsche 718 ile dinamik, rahat, güvenli ve pratik seyahatler sizleri bekliyor.

718 çağının varlığını devam ettiren modelleri Boxster ve Cayman olarak kullanıcıyı karşılıyor. 718 efsanesi konfor, güvenlik ve lüks üçlüsü ile birleşerek bu modellerde kendini ortaya çıkarıyor. Yeni 718 modelleri çok çarpıcı ve sportif tasarımla kullanıcısını bekliyor. Porsche, aracın yakıt seviyesinde de kayda değer bir düşüş yakalamayı başarıyor. Bu özelliği ile de otomobil kullanıcılarından tam not almayı başarıyor.

Porsche 718 Teknik Özellikler

Porsche’nin kendine özgü ve iddialı olan yapısı 718 modelinde de kendini gösteriyor. Aracın performansının yüksek tutulmasına yönelik her türlü tedbirin alındığı model tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. Araç, 0’dan 100 km’ye 4,7 sn. gibi mükemmel bir zaman aralığında ulaşıyor. Arkadan itişli motor teknolojisine sahip aracın ortalama yakıt tüketimi 8,1 lt/100 km olarak karşımıza çıkıyor. 300 Ps güç üreten otomobil 275 km/h max hıza ulaşabiliyor.

Porsche 718 teknik özellikleri arasında aracın güvenlik sunan gelişmiş donanımları da dikkat çekiyor. Spor modellerde aracın hız performansı kadar fren donanımı da ön planda tutuluyor. Fren donanımındaki gelişme sayesinde araçta harika bir fren teknolojisi kullanılarak dinamik yapı güçlendiriliyor. Aracın virajlardaki performansının artırılması için aerodinamik yapı da güçlü tutuluyor. Bu sayede araç güçlü yol tutuşu ile virajlara meydan okuyor.

Porsche 718 Fiyat Listesi

Porsche 718 fiyatları araçların donanım ve paket özelliklerine göre farklılıklar gösteriyor. Siz de Başaran Otomotiv ile irtibata geçerek ya da web sitemizi takip ederek güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Konfor ve performansta aradığınızı bulmak istiyorsanız Porsche 718 tüm özellikleri ile sizleri bekliyor.

RANDEVU AL
RANDEVU AL
loading
Scroll Up