911

Porsche 911

Otomobil dünyasının parmakla gösterilen performans araçlarından biri olan 911, Porsche markasının da vitrin modeli olarak kabul ediliyor. Üretim bandına alındığı günden bugüne değin motor gücünü kullanıcısının adrenalinine yansıtarak sürüş keyfini tutkuya çeviren Porsche 911, yeni nesil araçlarında konfor ve teknolojik üstünlüklerini de kullanıcılarına teslim ediyor.

Kullanıcılarına adrenalin patlaması yaşatacak olan Porsche 911’i daha yakından görmek için. Sizi Antalya’da hizmet veren Başaran Otomotiv’e bekliyoruz. Alman mühendisliği ve disiplinin en ihtişamlı ürünü olan 911, kullanıcıların konforuna hitap eden detaylarıyla da farkını gösteriyor. Porsche 911, sürüş keyfinize değer katacak dış tasarım ve iç mekan detaylarıyla sizi şımartmak için bekliyor.

Porsche 911 Teknik Özellikleri

Teknolojinin geldiği son çizgiye Porsche 911’in motorundan yürüyen aksamlarına kadar, her detayında şahit oluyorsunuz. Porsche 911 ayrıcalığı ile deyim yerindeyse 6 silindirli motorun gücünü damarlarınızda hissediyorsunuz!

Aracın 0’dan 100’e hızlanması sadece 3.6 sn sürüyor. Alman otomotiv normlarına göre yapılan hesaplamalarda 450 PS’lik bir beygir gücüne sahip olan bu özel araç, 530 Nm’lik maksimum tork hacmiyle de görenleri büyülüyor. Sahip olduğu teknolojik ve güç üstünlüğü ile yollarda da kendi farkını ortaya koyan araç; asalet, performans ve hız duygularınızı fazlasıyla tatmin ediyor.

Porsche 911 Fiyat Listesi

Standartların ve maddi sınırların çok ötesinde bir verimlilik sunan Porsche 911 için farklı satış alternatifleri söz konusu. Bu sayede de yeni bir Porsche 911 sahibi olmak kolaylaşıyor. Farklı paket kapsamlarına göre değişen fiyatlarıyla bir Porsche 911 sahibi olmak artık çok daha kolay! Tercih noktasında müşterilerine tatlı bir telaş yaşatan araç, ne istediğini bilen müşterilerin ise zamanını değil heyecanlarını üzerine alıp ateşliyor.

Sorunsuz ve oldukça uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi sunan Porsche 911, sürüş keyfine yıllar boyu sahip olmanızı sağlıyor. Porsche 911 fiyatları aracın niteliklerine ve paket özelliklerine göre değişiklik gösterir. Porsche marka bir otomobile sahip olmanın getireceği öz güven ve sorumluluğa hazır olun!

RANDEVU AL
RANDEVU AL
loading
Scroll Up