A3

Sanal olamayacak kadar gerçek

Metalik atol mavisi ve yeni Audi A3 Sportback edition one. Etkileyici çamurluk kaplamalarına, daha geniş bir iz genişliğine ve yan tarafta sürekli bir omuz çizgisine sahiptir. Bal peteği görünümüne sahip, yeni, genişletilmiş Audi Singleframe ızgara ile birlikte, Audi A3 Sportback her zaman olduğundan daha atletik görünmektedir.

Önemli olan ilk izlenimdir

Gözleriniz hemen bal peteği görünümündeki çarpıcı radyatör ızgarasına sahip yeni Audi Singleframe'e dönecektir. Yan tarafta, sürekli olarak devam eden omuz çizgisi yeni Audi A3 Sedan'ın uzunluğunu vurgulamak için arka kapıya kadar uzanır. Ayrıca, geniş iz genişliği araca atletik bir karakter katar.

basaran_audi_a3_sedan_galeri_1

Sürücü asistan sistemleri

Yeni Audi A3 Sedan'da yer alan çeşitli sürücü asistan sistemleri aracınızın kontrolünü korumakta zorlanabileceğiniz durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olur: örneğin trafikte önünüzdeki araca çok yakın sürüyorsanız opsiyonel adaptif hız sabitleme asistanı sizi uyarır. Park yerlerinden çıkarken, isteğe bağlı çapraz trafik asistanı yan taraftan bir aracın yaklaşması durumunda sizi uyarır.

İç mekan: çok yönlü

Yeni Audi A3 Sedanın iç mekanı: sürücü odaklı ve dijital. Opsiyonel çok renkli ambiyans aydınlatma paketi plus ile, iç mekanı 30 farklı renkte aydınlatabilirsiniz. Yeni kontrol paneli, – S tronic bulunan araçlarda – vites kolu çalıştırma özelliğine sahip orta konsol ve öndeki opsiyonel spor koltuklar da yeni nesil teknolojik görünümü vurgular. 10,1 inçlik MMI dokunmatik renkli kontrol paneli parlak siyah yüzey içine yerleştirilmiştir.

Audi drive select

Verimli, dinamik, konfor, otomatik veya bireysel; A3 Sedan’da opsiyonel Audi sürüş seçimi ile bireysel sürüş tarzınıza en uygun sürüş modunu seçebilirsiniz. Daha fazla dinamik özellikler, daha fazla konfor veya bu ikisinin özel bir kombinasyonunu seçebilirsiniz. Verimlilik modu yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.

RANDEVU AL
RANDEVU AL
loading
Scroll Up