A8

Sürücüsüz sürüş vizyonumuza giden yolda atılan bir adım daha. Kendinizi rahat hissedeceğiniz bir yere oturun. Bir ofiste. Deneyimlerin dijital dünyasında. Yeni bir bakış açısı için araca lazer tarayıcı eklendi. Araç kullanmayı daha güvenli hale getiren ve sürücüyü yol boyu destekleyen, İsteğe bağlı olarak sunulan yüksek teknoloji ürünü sürüş destek sistemleri. Dünya artık bambaşka bir yer olacak.

03072018 124651
03072018 124718

Yeni Audi A8’e hoş geldiniz. Seçkin bir ortamda engin özgürlüğün tadını çıkarın. Seçkin malzemelerle ve standartları belirleyen üstün kaliteli işçilikle seçkin olmanın tadını çıkarın. Yeni nesil konfor ve kolaylığı deneyimleyin. Dört bir yanda yer alan dijital ağlar. Bir yanıyla eğlendiren, diğer yanıyla mutlu ederken ayağınızı yerden kesen yenilikçi teknoloji.

Görmek ve görülmek; güvenli gece sürüşlerinin en temel gerekli ön şartı. İsteğe bağlı olarak sunulan yol ve sürüş şartlarına duyarlı aydınlatma kumandasına sahip yeni HD Matrix LED’li spot aydınlatmalı farlar ile etkin şekilde desteklenmektedir. Yol aydınlat-ması LED’lerin tek tek gruplar halinde açılıp kapatılabilmesi özelliği sayesinde kayda değer ölçüde arttırılmıştır. Yüksek çözünürlüklü aydınlatma özelliğinin yanı sıra, karşı-dan gelen araç sürücüleri ile önden ilerlemekte olan araç sürücülerinin gözlerini hemen hemen hiç rahatsız etmeyen aydınlatma. İsteğe bağlı olarak sunulan yeni Audi lazer aydınlatma özelliği ile birlikte. Yüksek seyir hızlarında bile yüksek görüş ve görülmenin yanı sıra olağanüstü bir aydınlatma özelliği sunan yenilikçi ışık kaynağı.

03072018 124736
03072018 124736
03072018 124816

İnsanda kendini araca atma isteği uyandıran ve yepyeni ışığıyla kendini gösteren konfor. İsteğe bağlı olarak sunulan kenar/ortam aydınlatma ışığı paketiyle şimdi çok renkli. İnsana kendini çok daha iyi hissettiren bir ortam yaratan sisteme tanımlı altı ayrı renk profili içermektedir.

Daha geniş bir alanı, daha net bir şekilde aydınlatan yeni bir far tasarımı ile çok daha eşit dağılımlı bir aydınlatma sağlayan, isteğe bağlı olarak sunulan OLED stop lambası teknolojisi. Her yolculukta daha da etkileyici. Hatta ara. Park halindeyken bile. Coming Home/Leaving Home fonksiyonunun yenilikçi ve gelecekten gelmiş gibi görünen dinamik aydınlatması. Bu sayede tüm yolculuklarınız başladığı kadar büyüleyici bir şekilde tamamlanır.

03072018 124901
03072018 124928

Genişletilmiş kapılar sayesinde araca daha rahat ve kolay inme-binme imkanı. Geniş ve ferah iç mekanın tadını çıkarın. Hangi koltuk modelini seçerseniz seçin, en üstün oturma konforu standart donanım olarak sunulmaktadır. Arttırılmış baş ve ayak mesafesi sayesinde yepyeni bir geniş alan deneyimini yeni Audi A8’de yaşayın. Kendinizi yoldayken de evinizdeymiş gibi hissetmeniz için.

Oturma odanızda oturur gibi oturun, ofisinizde gibi çalışın. Ses yalıtımının daha da güçlendirilmiş olması sayesinde tamamen rahat bir ortamda. Aynı zamanda bir Android tablet olarak da kullanabileceğiniz 10.1 inç portatif dokunmatik ekrana sahip, isteğe bağlı olarak sunulan Arka Koltuk Eğlence Paketi ile dijital ağa bağlı kalın. İsteğe bağlı olarak sunulan Arka Koltuk Uzaktan Kumanda Ünitesi ile araçta bulunan konfor ve bilgi-eğlence fonksiyonlarına dokunmatik ekranınızdan kumanda edin.

03072018 124956
RANDEVU AL
RANDEVU AL
loading
Scroll Up