MARKALAR

A4İleri Görüşlü.

Audi’den Yeni Audi A4: dinamik, hassas, az ama öz. Bir araya gelen estetik sportiflik, yenilikçi teknolojiler ve işlevsel günlük kullanılabilirlik, Audi A4’e bu özelliklerini veriyor. Kusursuzca keskinleştirilmiş ön görünüm ve karakteristik araç arkası ile ilerici tasarımda çarpıcı şekilde belirgin. 30 adet asistan sistemiyle rahatlığı hissedin.

Gündüz iyi görünür, gece iyi görür.

Yolun parlak ve homojen bir şekilde aydınlatılmasını sağlayan çarpıcı tasarıma sahip Matrix LED farlar sayesinde. Dinamik sinyal lambası ve kendine özgü ışık. Kilit açma ve kilitleme sırasında far ve stop lambalarının hareketli eve giriş/evden çıkış işlevi.

Farklı yollardan gitmek mi? Kesinlikle.

Audi A4 allroad quattro ile dinamik tüm tekerleklerden çekiş, süspansiyon kontrollü şasi ve neredeyse her tip zeminde artırılmış sürüş yüksekliği sayesinde. Araç, araç kendine özgü karakterini görsel olarak da açıkça vurguluyor.

Özgürlüğü yaşıyorsunuz.

MMI touch ve yüksek çözünürlüklü, 10,1 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran ile kontrol ve genel görünüme daima hakim olursunuz. Neyin kontrolü, neyin genel görünümü, kendiniz karar verin. Function on demand - rezerve edilen ilave donanımlar - sayesinde aracınız bireysel talepleriniz doğrultusunda donatılır.

Sezgilerinizi takip edin.

İnsanın bahane uydurmadan hedefi ne varması güzel, değil mi? Tıpkı Audi A4’te olduğu gibi. Burada, akıllı telefonunuzdan aşina olduğunuz gibi, MMI touch’ınızın yüksek çözünürlüklü ekranında görüntü, bilgi-eğlence ve konfor işlevlerini kontrol edebilirsiniz.

Dengenin keyfini çıkarıyorsunuz.

Kendinizi her yerde iyi hissetmek mümkün. Audi A4 içinde. Yüksek teknoloji, işlevsellik ve tasarım, iç mekana uyumlu bir şekilde entegre edildi. Yatay hizalanmış iç tasarım mimarisi hafiflik ve genişlik hissi yayıyor. Yüksek kaliteli malzemeler, asil dokunma hissi ve kusursuz işçilik zengin bir atmosfer yaratıyor.

Geniş depolama alanı.

Anahtarınızı ve bagajınızda eşyanızı koyacak yer mi arıyorsunuz? Böyle bir derdiniz artık kalmayacak. Ayak hareketiyle açılan sensör kumandalı bagaj bölmesi kilidi sizin yerinize bunu halleder. Öte yandan, tüm yolculara yetecek geniş alan ve etkileyici büyüklükte bir bagaj hacmi.

Sadece sürüşün tadını çıkarın.

Sürüş tarzınız her zaman aynı olmaz. Peki aracınızın ayarları neden aynı olsun ki? Audi drive select, Audi A4’ünüzün karakterini sürüş tarzınıza uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar. Beş mod sayesinde: dinamik, konfor, otomatik, kişisel ve verimlilik tecrübe edin.

30 adet sisteme sahipsiniz.

Mesafe koruma, şeritte kalma, dar yerlerden güvenli şekilde geçme. Hız sınırını aşmama. Proaktif sürüş. Dönüşlerde karşıdan gelen araçlara dikkat etme. Sürüş esnasında aklınızdan geçen pek çok şey hakkında biz de kafa yorduk ve hız, verimlilik, tehlikelerden kaçınma ve dönüş yapma konularında size yardımcı olması amacıyla 30 asistan sistem geliştirdik.

Yeniliği harekete geçirir.

Başkaları hala durup düşünedursun, siz Audi A4’ünüzün içinde ilerlemekte olursunuz. En baştan itibaren. Örneğin, Audi connect fonksiyonu sayesinde, Android akıllı telefonunuz dijital araba anahtarınıza dönüşür ve Audi A4’ün kilidini açıp kaparken sizi destekler. Yenilik, dizel ve benzinli motorlarla devam ediyor. Doğrudan enjeksiyon ve turboşarjın yanı sıra, sıkıştırma ve gaz değişimi için yeni yöntemler kullanılıyor. Her damla yakıttan en iyi verimi almak için.

Aracınızı kendiniz tanımlayın.

Audi exclusive ile Audi A4’ünüzü, tıpkı sizin gibi ilham verici bir eşsizlik abidesine dönüştürün. Seçilen süslemeler, renkli deri ve geniş bir renk yelpazesinden size özel boyası. Tamamen istediğiniz gibi.

Herkesin kendi planları vardır.

Orijinal Audi Aksesuarları size Audi A4’ünüzü birkaç yönden zenginleştirmek için birçok olanak sunar. Kalite taahhüdümüze sadık kalmamızı sağlayan ürünlerle. Büyüleyici tasarımları ve yüksek işlevsellikleri ile etkileyici özel tasarım çözümlerinden yararlanın.


AUDİ A4 ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.