MARKALAR

A6

Daha Güçlü Görünün.

Yeni Audi A6’yı keşfetmek için ne kadar vakit ayırmayı düşünürsünüz?

Zaman, sahip olduğumuz en değerli kaynaktır. Bizim isteğimiz,  sizlerin zamanınızı en güzel şekilde geçirmenizdir. Audi A6’nın vaktinizi daha da değerli hale getirebileceğini huzur ve sükunet içerisinde keşfedebilirsiniz.

Vakit kazandıran donanım seçeneklerinden yararlanın.

Audi A6, daha fazla konfor sunan yenilikçi bir görüntüleme ekrandan yenilikçi işletim konseptine akıllı sürücü asistan sistemlerinden oluşan ve isteğe bağlı olarak sunulan sınırsız teknolojilerle donatılmıştır.

Zamanı çoğaltamazsınız. Ama değerini arttırabilirsiniz.

Keskinleştirilmiş hatları ve sıradışı düz arka kısmı aklınızdan çıkartamayacağınız unutulmaz estetik bir netlik sunuyor.

Zamanı durduran tasarım.

Tıpkı üzerine çevirili gözler gibi zaman da Audi A6 Sedan’ın çarpıcı tasarımını görünce duruyor. Heybetli duruşu ve dimdik karşıya bakan yekpare radyatör paneli ile güçlü bir sporcunun göğüs kafesini andırıyor. Derinde duran bir ağırlık merkezi ve tekerlek yuvalarındaki çarpıcı quattro mimarisi Audi A6 Sedan’ın sonsuza dek yaşayacak bir efsanenin genlerini taşıdığının birer ispatı.

Nerede olursanız olun. Anın tadını çıkarın.

Audi A6 Sedan’da bulunan sürücü asistan sistemleri ile gündelik hayatta karşınıza çıkan sürprizleri kolaylıkla göğüsleyin.

Farkını kolaylıkla hissedebileceğiniz daha fazla donanım seçeneği.

Daha çok fonksiyon, daha az tuş: İsteğe bağlı olarak sunulan geri bildirim özelliğine sahip MMI dokunmatik ekranlı MMI Navigasyon plus modeli ile Audi A6’nızı yüksek çözünürlüklü 10.1 inç HD dokunmatik ekrandan sezgisel olarak (tüm dikkatinizi ekrana vermek zorunda kalmadan) kullanabilirsiniz.

Zamanınızı kendiniz için harcayın.

İsteğe bağlı olarak sunulan elektrik kumandalı bagaj kapağı açma kapama özelliği. İsteğe bağlı sunulan sensör kumKendinizi hatırlayın. Tıpkı yeni Audi A6 gibi. Derin, sportif omuz hatları ve geniş tekerlek yuvaları ile diğer araç modellerinden kolayca ayırt edilen Audi quattro mimarisine özgü tasarım öğeleri sayesinde araç tüm otomobil tutkunlarını bir görüşte kendisine aşık ediyor.

İşte bu noktada zamanı belirleyen siz oluyorsunuz.

Yolculuklarınızın süresini kendi fikirleriniz doğrultusunda tasarlayın. İsteğe bağlı olarak sunulan Audi MMI navigasyon plus modeli ile yüksek çözünürlüklü 10.1 inç HD dokunmatik ekranda ya da 12.3 inç Audi sanal cockpit HD ekranında hangi sürüş bilgisini isterseniz onu görüntüleyebilirsiniz.


Ciğerlerinizi temiz havayla doldurabileceğiniz bir iç mekan.

Hava konusunu Audi’nizdeki en önemli konulardan biri haline getirin. İsteğe bağlı olarak sunulan Hava Kalitesi paketi ile aracınızın iç mekanına dolan havanın kalitesini iyonizasyon vasıtasıyla gerçek anlamda yükseltebilirsiniz. Yorgunluğunuzu azaltın, dikkatinizi üst seviyeye çıkarın ve nefes alış-verişlerinizi kolaylaştırın.

Zamanı değiştirin. Ve tabii donanım seçeneklerini de.

Yeni Audi A6 daha az tüketime imkan tanımaktadır. Daha güçlü olan 48 volt’luk araç elektrik sistemi sayesinde, hibritleştirme uygulanmamış motorlara kıyasla, gerçekleşen enerji geri kazanımı vasıtasıyla frenleme enerjisinden daha fazla tasarruf edilir. Kayışlı marş motoru jeneratörü sayesinde tasarruf edilen bu enerji ile örneğin ilk çalıştırma sırasında içten yanmalı motor desteklenebilir.

Gözlerimiz yollarda kaldı.

Her günün bir bitişi vardır. Mesela, eve vardığımız o an. İsteğe bağlı olarak sunulan hareketli Coming Home/Leaving Home (Garaj Yolu Aydınlatma) özelliği ile eve gelişinizi parlak bir deneyime çevirebilirsiniz. Ve hatta, isteğe bağlı olarak sunulan ve iç mekanınızı 30 farklı renkten birine boyamanızı sağlayan kontur/ambiyans iç aydınlatma paketi ile eve dönüş yolculuğunuz bile eşsiz bir ana dönüşebilir.

Bir günden daha fazlası.

Güneşi yargılamayın: İsteğe bağlı olarak sunulan HD Matrix LED’li ön farlar gece karanlığında sizlere kusursuz bir yol aydınlatması sunar. 180 derece ayarlanabilir aydınlatma kumandası sayesinde viraj aydınlatması ve yoğun aydınlatmanın karşıdan gelen araç sürücülerinin gözünü almasını engelleyen otomatik karartma özelliklerinin keyfini sürün.

Audi Akıllı Teknolojiler. Anın tadını daha fazla çıkarın.

Yeni Audi A6: sahip olduğu donanım çeşitliliği ve kalitesi ile etkileyen sıra dışı bir araç. Sayısız yenilik, konfor özellikleri ve sürücü asistan sistemleri her bir yolculuğu daha da özel kılar.

Akıllı Teknolojiler

 Sürücüsüz sürüş vizyonumuza giden yolda atılan bir adım daha. Yeni Audi A6 ile modern motorlu araçlar dünyasının geleceğini bugünden deneyimleyebilirsiniz. Sizlere otomobilinizi sürerken yardımcı olan ve isteğe bağlı olarak sunulan üstün teknoloji ürünü sürücü asistan sistemleri ve otomatik sürüş fonksiyonları sayesinde.

A6 tasarım ve Audi design selection ile daha da olağanüstü.

Audi A6 tasarım seçimi ile kişiliğinizi ön plana çıkaran göz alıcı detaylar ile olağanüstü bir aracı daha da olağanüstü yapabilirsiniz. Bu özel şıklığı iç mekanda özel malzemeler ve renkler ile ilgili estetik bir seçenek sunan Audi design selection seçimi ile tamamlayabilirsiniz. Çarpıcı kontrast dikişler ile mükemmel kaliteli deri donanımlar ve dekoratif detaylar ile aracınızın iç mekanına ayrıcalıklı bir ambiyans verebilirsiniz.

Daha kendine özgü.

Sadece Audi A6’nızın sportif karakterini vurgulamakla kalmıyor, aynı zamanda daha da sportif hale getiriyor. Opsiyonel S Line dış görünüm paketi ile aracınızın dinamik tasarım hatlarına daha da çarpıcı bir görünüm kazandırabilir ve aracınıza sıra dışı ayrıntılar katarak, bir bakışta ayırt edilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Audi exclusive. Kişiye özel araç boyası renkleri.

İlk izlenim bir defalık şanstır. Bu durumu bir fırsata çevirin ve Audi exclusive geniş renk yelpazesinden kişiliğinize en iyi uyan araç boyası rengini seçin.

Daha Güçlü Görünüm.

Kişiliğinize en iyi uyan rengi seçin. Ayrıca boyasının mükemmel kalitesine güvenin, zira Audi otomobilinizin sadece parlak bir görünümü olması için değil, aynı zamanda çarpıcı bir görünüm ve ömür boyu çevrenin etkilerinden ve aşınmalardan korunması için aracınız boyanmaktadır.

Daha Güçlü Görünün.

Audi jantları ile kişisel tarzınızı ve Audi A6’nızın karakterini öne çıkarın. Yollarda baktıkça güzel duygular yaşamak için sevdiğiniz tasarım ile otomobilinize çok güçlü bir görünüm kazandırın. Audi jantları özel test yöntemlerinden geçerler, çok iyi kontrol edilirler ve en yüksek düzeyde kaliteye sahiptirler.

Oturabileceğiniz birinci sınıf kalite.

Audi’nizin sizin için özel bir yeri vardır. Kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ve birinci sınıf işçilik sayesinde ön ve arka koltuklarda eşi benzeri olmayan konforu hissedersiniz. Kumaş veya deri döşemeli hangi koltuğu seçerseniz seçin sonuç: En doğru yerde oturuyorsunuz.


AUDİ A6 ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.