MARKALAR

A7

İlerici tasarım dilinin tercümeye ihtiyacı yoktur. 

Yeni Audi A7 Sportback ile çığır açan devrimsel Audi tasarım dilinin bakış açısı caddelerle buluşuyor. Sportifliğin ve zarafetin gelecekte nasıl görüneceğine dair bir sunumu. Klasik quattro mimarisi kullanılarak etkileyici ayrıntılarla süslenmiş. Baştan aşağı yeniden tanımlandığı halde tasarım çizgilerine sadık kalabilmenin yaşayan bir kanıtı.

Hiçbir şey ilk izlenimden daha belirleyici olamaz. 

Yeni bir ışık altında tasarım ve fonksiyon. Standart olarak sunulan ve hemen hemen hiç bakım gerektirmeyen tamamen LED’li ön farlar ve arkada bir uçtan diğer uca uzanan LED’li şerit. İsteğe bağlı olarak sunulan, dinamik Coming Home/Leaving-Home fonksiyonuna sahip Audi lazer aydınlatmalı yenilikçi HD Matriks LED’li ön farlar. Sadece yolculuklarınızda değil, yolculuk öncesi ve sonrasında da etkilenmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Yeni ışık, yeni ışık kaynağı gerektirir.

Görmek ve görülmek; güvenli gece sürüşlerinin en temel gerekli ön şartı. İsteğe bağlı olarak sunulan yol ve sürüş şartlarına duyarlı aydınlatma kumandasına sahip yeni HD Matrix LED’li spot aydınlatmalı farlar ile etkin şekilde desteklenmektedir. Yol aydınlat-ması LED’lerin tek tek gruplar halinde açılıp kapatılabilmesi özelliği sayesinde kayda değer ölçüde arttırılmıştır. Yüksek çözünürlüklü aydınlatma özelliğinin yanı sıra, karşı-dan gelen araç sürücüleri ile önden ilerlemekte olan araç sürücülerinin gözlerini hemen hemen hiç rahatsız etmeyen aydınlatma. İsteğe bağlı olarak sunulan yeni Audi lazer aydınlatma özelliği ile birlikte. Yüksek seyir hızlarında bile yüksek görüş ve görülmenin yanı sıra olağanüstü bir aydınlatma özelliği sunan yenilikçi ışık kaynağı.

Önsezi yeteneği öğretilebilir bir olgu değildir.

Herhalde dile getirilen bir kelimeden daha sezgisel başka bir şey yoktur. Yeni Audi A7 Sportback sizlere MMI’ı bu denli basit şekilde kullanma fırsatı sunuyor. Bunu mümkün kılan teknoloji de isteğe bağlı olarak sunulmakta olan ve sizi dinleyen, soru ve konuşmalarınıza yanıt veren ve belli başlı araç fonksiyonlarını uygulayan bir sesli yanıtlama desteği olan gündelik dil kullanma özelliğine sahip karşılıklı etkileşim teknolojisidir. Önceden tanımlanmış olan varsayılmış teknik terimler dışında geri kalan tüm konuşmalar gündelik dil üzerinden yapılır.

Açık alan büyüklüğün bir göstergesidir.

Işık saçan, ferahlık veren büyük ve ayrıntılara dikkat çeken bir iç mekana hoş geldiniz. Kendinize ait serbest alanınızın ve sadece size ait olan özel alanınızın tadını çıkarın. Üstelik direksiyonun başında oturan siz olmasanız bile.

Geleceğe dair en iyi öngörüler daha bugünden hayata geçti bile.

Birçok alanda standartları yeniden yorumlayan bir araç. Hemen ilk görüşte kişiyi etkisi altına alan yeni bir tasarım dili. Sahip olduğu dinamizm ve üstün verimlilik ile heyecan uyandıran, İlerici teknolojileri, çığır açan devrimsel bir işletim konsepti ve dijital ağ bağlantısı ile yepyeni bir çağ. Yeni Audi A7 Sportback: teknoloji ile bir adım önde, geleceğin motorlu araçlar dünyası için tasarlanmış bir otomobil.

Audi akıllı teknolojiler

Sürücüsüz sürüş vizyonumuza giden yolda atılan bir adım daha. Yeni Audi A7 Sportback ile modern motorlu araçlar dünyasının gelecekteki halini şimdiden deneyimleyebilirsiniz. Sürücüyü yol boyu destekleyen, isteğe bağlı olarak sunulan yüksek teknoloji ürünü sürüş destek sistemleri ve otomatik sürüş fonksiyonları. Daha da üstün bir sürüş konforu ve geleceği bugünden yaşamanın getirdiği büyüleyici duyguyu yaşamak için.
*Lütfen şunları dikkate alın: Sistemler sadece sınırları dahilinde çalışır ve sürücüyü destekler. Trafikteki sorumluluk ve gerekli dikkat sürücüye aittir.

Görev paylaşımında bulunanlar esas işlerine daha fazla vakit ayırabilir.

Önceden sezebilmek; güvenli ve rahat bir sürüşün en başarılı yöntemlerinden biri. Ve yeni geliştirilmiş isteğe bağlı olarak sunulan sürüş destek sistemlerine geçici olarak devredebileceğiniz bir görev. Örneğin, otoyol yol yapım çalışmaları gibi daralan şerit uygulamalarında şerit takibi yaparken ve aynı zamanda seyir hızınızı ve araç takip mesafenizi ayarlarken. Hız sınırlayıcı, verimli sürüş desteği ve acil durum manevra önleme sistemi ile kör noktalarda dönüş yapmayı engelleyen kör nokta desteğine sahip yol ve sürüş şartlarına duyarlı sürüş destek sistemi ihtiyacınız olan tüm desteği size sağlar. Daralan şerit uygulaması olan yollarda şerit takibini kolaylaştıran daralan yol desteği sayesinde şerit daraltma uygulaması olsa bile.
*Lütfen şunları dikkate alın: Sistemler sadece sınırları dahilinde çalışır ve sürücüyü destekler. Trafikteki sorumluluk ve gerekli dikkat sürücüye aittir.

Konfor kavramı yeni bir boyut kazandı. 

Araç yolculuklarının maksimum keyifli ve rahat geçmesi, tamamıyla içinde bulunulan ortama bağlıdır. Yeni Audi A7 Sportback’te bunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Örneğin, daha geniş bir iç mekan algılaması ve daha samimi bir ortam oluştururken gün ışığının da içeriye dolmasını sağlayan, isteğe bağlı panoramik cam tavan gibi. İyonizer ve hoş kokular yayan aromatik hava oluşturma sistemine sahip isteğe bağlı olarak sunulan Hava Kalite paketi araç içerisinde yüksek hava kalitesi elde edilmesini sağlar. 4 bölgeli konfor otomatik klima tüm koltuklarda kişiye özel klima ayarı yapılabilmesine imkan tanır. Bütün bunlar kişiselleştirme fonksiyonları, koltukta oturan sürücü ve yolcuları algılama sistemi, hızlı ve etkin çalışma sağlayan sensör algılamalı akıllı kumanda sistemi sayesinde.

“İleri” gidilebilecek en iyi yöndür.

Lüks bir sedan otomobilin sürüş kültürü ile bir arada sunulan spor bir otomobilin performansı. İleri sürüş itiş kuvveti ancak bu denli konforlu olabilir. Bütün bunlar, farklı sürüş koşullarına duyarlı elektronik kumandaya veya kusursuz sürüş konforu ve şasi yükseklik ayarı sunan yol ve sürüş şartlarına duyarlı havalı süspansiyona sahip isteğe bağlı olarak sunulmakta olan amortisör sertlik ayarı kumandalı süspansiyon sistemi sayesinde. Otomobil spor sürüş modunda kullanıldığında, spor diferansiyelli quattro dört tekerden çekiş sistemi, hemen hemen her türlü yol koşulunda ve zeminde heyecan verici bir sürüş dinamizmi, kusursuz bir direksiyon hakimiyeti ve üstün bir yol tutuşu sunar. Ve dahası, çift kavramalı 7 ileri vitesli S tronic şanzıman, çekiş gücünde hissedilebilir en ufak bir düşüş yaşatmadan seri vites geçişleri sağlar.

S line Dış görünüm paketi ile. Kendine özgü.

Sadece Audi A7 Sportback’inizin sportif karakterini vurgulamakla kalmıyor, aynı zamanda daha da sportif hale getiriyor. Opsiyonel olarak sunulan S line dış görünüm paketi ile aracınızın dinamik tasarım hatlarına daha da çarpıcı bir görünüm kazandırabilir ve aracınıza sıra dışı ayrıntılar katarak, diğer araçlardan bir bakışta ayırt edilebilmesini sağlayabilirsiniz.
01 Audi’ye özgü sportif tasarımlı ön ve arka tampon S’ye özgü araç renginde yan eşikler Alüminyum kaplamalı aydınlatmalı ön ve arka eşik çıtaları, önlerde S yazısı ile birliktedir.
02 Titanyum siyahı radyatör panjuru ve yan hava giriş ızgaraları
03 Titanyum siyahı S line’a özgü difüzör ve ızgarası

Audi design selection ile daha da olağanüstü.

Olağanüstü bir aracı daha da olağanüstü bir hale getirin. Audi design selection ayrıcalıklı Sedir kahverengi veya Ardıç gri size iç mekânda ayrıcalıklı özel malzemeler ve renkler ile ilgili estetik bir ön seçim sunar. Yüksek kalitede dekoratif aksesuarlardan asil deri donanımlara kadar çekici kontrast dikişler ile birlikte aracınızın iç mekânında ayrıcalıklı bir ortam yaratın.
Audi exclusive ile daha da eşsiz.

Özenle seçilmiş dekoratif aksesuarlar, renkli deri döşeme ve kaplamalar ve çok geniş bir renk yelpazesine sahip kişiye özel araç boyası gibi Audi exclusive aksesuar ve donanım seçenekleri ile Audi A7 Sportback’inizi tıpkı sizin gibi hiçbir şekilde başkalarıyla karıştırılamayacak eşsiz bir araç haline getirebilirsiniz.

Daha güçlü görünüm.

Kişiliğinize en uygun rengi seçin. Ayrıca boyasının mükemmel kalitesine güvenin, zira Audi otomobilinizin sadece parlak bir görünümü olması için değil, aynı zamanda çarpıcı bir görünüm ve ömür boyu çevrenin etkilerinden ve aşınmalardan korunması için boyanmaktadır.

01 Metalik Triton mavi
02 Metalik Vezüv gri
03 Metalik Tayfun gri
04 Metalik Soho kahverengi
05 Metalik Gök mavisi
06 Metalik Tango kırmızı
07 İbis beyazı

AUDİ A7 ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.