MARKALAR

A8


Sürücüsüz sürüş vizyonumuza giden yolda atılan bir adım daha. Kendinizi rahat hissedeceğiniz bir yere oturun. Bir ofiste. Deneyimlerin dijital dünyasında. Yeni bir bakış açısı için araca lazer tarayıcı eklendi. Araç kullanmayı daha güvenli hale getiren ve sürücüyü yol boyu destekleyen, İsteğe bağlı olarak sunulan yüksek teknoloji ürünü sürüş destek sistemleri. Dünya artık bambaşka bir yer olacak.

Yeni Audi A8’e hoş geldiniz. Seçkin bir ortamda engin özgürlüğün tadını çıkarın. Seçkin malzemelerle ve standartları belirleyen üstün kaliteli işçilikle seçkin olmanın tadını çıkarın. Yeni nesil konfor ve kolaylığı deneyimleyin. Dört bir yanda yer alan dijital ağlar. Bir yanıyla eğlendiren, diğer yanıyla mutlu ederken ayağınızı yerden kesen yenilikçi teknoloji.

İnsanda kendini araca atma isteği uyandıran ve yepyeni ışığıyla kendini gösteren konfor. İsteğe bağlı olarak sunulan kenar/ortam aydınlatma ışığı paketiyle şimdi çok renkli. İnsana kendini çok daha iyi hissettiren bir ortam yaratan sisteme tanımlı altı ayrı renk profili içermektedir.

Daha geniş bir alanı, daha net bir şekilde aydınlatan yeni bir far tasarımı ile çok daha eşit dağılımlı bir aydınlatma sağlayan, isteğe bağlı olarak sunulan OLED stop lambası teknolojisi. Her yolculukta daha da etkileyici. Hatta ara. Park halindeyken bile. Coming Home/Leaving Home fonksiyonunun yenilikçi ve gelecekten gelmiş gibi görünen dinamik aydınlatması. Bu sayede tüm yolculuklarınız başladığı kadar büyüleyici bir şekilde tamamlanır.

Genişletilmiş kapılar sayesinde araca daha rahat ve kolay inme-binme imkanı. Geniş ve ferah iç mekanın tadını çıkarın. Hangi koltuk modelini seçerseniz seçin, en üstün oturma konforu standart donanım olarak sunulmaktadır. Arttırılmış baş ve ayak mesafesi sayesinde yepyeni bir geniş alan deneyimini yeni Audi A8’de yaşayın. Kendinizi yoldayken de evinizdeymiş gibi hissetmeniz için.

Oturma odanızda oturur gibi oturun, ofisinizde gibi çalışın. Ses yalıtımının daha da güçlendirilmiş olması sayesinde tamamen rahat bir ortamda. Aynı zamanda bir Android tablet olarak da kullanabileceğiniz 10.1 inç portatif dokunmatik ekrana sahip, isteğe bağlı olarak sunulan Arka Koltuk Eğlence Paketi ile dijital ağa bağlı kalın. İsteğe bağlı olarak sunulan Arka Koltuk Uzaktan Kumanda Ünitesi ile araçta bulunan konfor ve bilgi-eğlence fonksiyonlarına dokunmatik ekranınızdan kumanda edin.

Krom Dış Görünüm paketi ve Audi design selection ile. Bir Audi A8 modelinde özel fikirleriniz için yeterli alan bulunmaktadır. Krom dış görünüm paketi, içeriğinde bulunan ilave krom kaplamalı aksesuarlar ile araca çok daha dikkat çekici bir görünüm kazandırır. Olağanüstü bir aracı daha da olağanüstü yapabilirsiniz.

Audi design selection merinos gri – ayrıca, espresso kahverengi kontrast dikişleri ve biyelere sahip merinos gri perfore Valcona deri koltuk köşemeleri – Alcantara kapı iç panelleri döşemeleri – Espresso kahverengi kontrast dikişlere sahip meteor gri deri gösterge panelinin üst alanı – Merinos gri gösterge panelinin alt alanını içerir.

Daha fazla çeşitlilik.

Seçeneklerinizin küçük bir görünümü. Yeni Audi A8 sıra dışı bir otomobil, hayran bırakan donanım kalitesi ve çeşitliliği ile de ikna edici. Sayısız yenilikler, konfor özellikleri ve asistan sistemleri her yolculuğunuzu özel kılar.

Panoramik cam tavan (A8 için 2 parçalıdır) – aydınlık bir iç mekan ambiyansı ve verimli havalandırması ile iyileştirilmiş iç mekan havalandırması sağlar, tavan camları renkli panoramik camlardır, elektrikli kumanda edilebilir ışık geçirmeyen güneşten koruyucu jaluziler ile birliktedir.
Panoramik cam tavan (A8 içindir) – Elektrikli kumanda edilebilir ışık geçirmeyen güneşten koruyucu jaluziler dahil geniş cam yüzeylerine sahiptir.

03 Audi telefon kutusu iyi bir çekiş kalitesi ile araçta telefon görüşmesi yapılmasını sağlar.
04 Genişletilmiş alüminyum görünümü dahil dokunulduğunda titreşerek geri bildirim veren siyah cam görünümlü kumanda düğmeleri
05 3 Boyutlu ses ile Bang & Olufsen Gelişmiş Ses Sistemi – tüm koltuklarda en üst düzey ses kalitesi sunar.


AUDİ A8 ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.