MARKALAR

Q2


#untaggable 

Kime sorsanız sorun: Audi Q2 çok farklı. O bir kere çok akıllı, kendine özgü, O #untaggable. Zira kişiyi yönlendiren yine kendi fikridir, ister şehirde isterse anayolların çok uzağında, ister günlük hayatta, isterse de boş vakitlerinde. Sayısız yenilikçi teknolojiye ve kendine hayran bırakan tasarım diline sahip araç konsepti ile “yeni efsane” sizleri bekliyor. İskandinavya’nın derinliklerinde gerçekleşecek olan en az kendisi kadar sıra dışı, tutku dolu bir Q2 yolculuğunda aramıza katılın.


#anlıkplanlar

Kuzey Avrupa’nın içlerine doğru gerçekleşecek olan Audi Q2 Yolculuk Turu, sıra dışı karşılaşmalar yaşama amacı taşıyan bir keşif yolculuğudur. Bizlere yepyeni bakış açıları kazandıracak, bildiklerimizi unutturacak yerler. İnsanları etkilemek adına etiketlere ihtiyacı olmayan bir araç için mükemmel yerler.

#yeniefsane 

Audi Q2’nin safkan bir Audi olduğunu görebilmek için iki göze ihtiyaç yok. Ancak yine de insan tekrar tekrar bakmak istiyor. Görünüşü güçlü, dinamik ve bir duruş sergiliyor. Aracın köşeli omuzları, geniş ebatlı çamurluk koruyucuların büyüklüğüne vurgu yaparken, ikisi bir arada çok net bir ifade oluşturuyor: quattro. Q2’nin ne yöne gittiğinin hiç önemi yok, çünkü o ne yaparsa yapsın, kendi bildiği şekilde yapar.

#sportifhatlar 

Audi Q2 kendine bir boşluk yaratır; hem de her açıdan. İlk defa Q2’de uygulanan bir dış tasarım tarzıyla, köşeli kenarlarla verilen açılar sayesinde aracın arka kısmına aerodinamik bir tasarım kazandırılmıştır. Aracın kasası bütünüyle daha sportif bir hal kazanmıştır. Özellikle aracı arazi şartlarında kullanırken, dış tasarımının kazandırdığı avantajlar konusunda söylediklerimizi daha iyi anlayacaksınız.

#klasikfarklılıklar 

Opsiyonel olarak sunulan Audi Q2 Edition#1, aynı zamanda Audi exclusive görünüm paketindeki titan siyahı ve heyecan verici Quantum grisini bir arada sunmaktadır. S line dış görünüm paketindeki kontrast renklerin şıklığı ve 5 kol rotor tasarımlı 19inç Alüminyum alaşımlı döküm antrasit siyah, Audi spor jantların bir araya gelmesiyle insanların kendini alamayacağı şekil ve renklerin birleşiminden oluşan bir güç ifadesi oluşturuyor.

#untaggable 

Audi Q2 Edition #1’de Parlak siyah C sütunu kaplamaları veya seçilen donanım serisine bağlı olarak İbis beyazı, metalik buz gümüşü, Mat titanyum gri veya metalik Manhattan grisi olarak alınabilir.

#gelecekşimdi

Opsiyonel olarak sunulan Wi-Fi Hotspot ve sabit araç SİM kartı sayesinde, cep telefonunuz ya da tabletinizi, her zamankinden daha da etkin bir şekilde kullanın. Ve çok yönlü bilgi-eğlence sistemi ile Bang & Olufsen Ses Sistemi sayesinde, hem müziğin hem de yolun tadını çıkarın.

#gerçekvizyon 

Opsiyonel donanım olarak sunulan MMI touch’lı MMI navigasyon plus’ta bulunan 3 boyutlu harita da aynı şekilde, genel gidişat hakkında tüm ayrıntılı bilgileri 8.3 inç’lik renkli ekrandan sürücüye sunar. Audi akıllı telefon arayüzü sayesinde, en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamaları bir tık uzağınızda.

#sporşık

Audi Q2’nin sahip olduğu sportif şıklık sadece vurgulanmakla kalmaz daha da ileri taşınır. S line Dış Görünüm paketi Audi Q2’nin sahip olduğu dinamik hatlara daha da heyecan verici bir hava kazandırır ve heyecan verici ayrıntılarıyla aracın görünümünde özel farklılıklar yaratır.

Renkler 

Kişiliğinize en iyi uyan rengi seçin. Ayrıca boyasının mükemmel kalitesine güvenin zira Audi Q2’nizin sadece parlak bir görünümü olması için değil, aynı zamanda çarpıcı bir görünüm ve ömür boyu çevrenin etkilerinden ve aşınmalardan korunması için aracınız özenle boyanmaktadır.


#benzersizçeşitlilik
 

Audi Q2, yüksek donanım kalitesi ve çeşitliliği ile hayran bırakan olağanüstü bir otomobildir. Böyle olduğunu esinlenebileceğiniz birçok başka dikkat çeken özellikler de göstermektedir.


AUDİ Q2 ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.