MARKALAR

Q7

Audi Q7 quattro kavramı çok güçlü ve Audi ’ye özgü ilerici bir görünüm oluşturur.

Sürekli sürüş dinamizmi ve daha üstün çekiş gücü sağlayan, standart olarak sunulan kendini kanıtlamış quattro çekiş sistemi ile her koşulda görülebilir ve hissedilebilir yol hakimiyeti.

Onu sınıra kadar getirmeyi başaran , her zaman öndedir. Güçlü ve verimli TFSI ve TDI motorlar ile.

245 kW’ya varan güce ve 600 Nm’ye varan torka sahip güçlü ve verimli motorlar performansı ile hayran bırakacak bir dinamizm yaşatır. Yakıt tüketimi ve emisyon düşük tutulmuştur. Yüksek düzeyde performansa sahiptir. 8 vitesli tiptronic ve Audi drive select sayesinde kendini kişisel sürüş tarzınıza ayarlar. Her yolda önde olabilmeniz için hız yapılan yollarda opsiyonel dört teker direksiyon sistemi ile virajları daha iyi almayı sağlar.

Audi Q7’nizin iç mekanı konsept olarak kişisel ve en yüksek düzeyde rahat ve iyi hissettirir.

Fikirleriniz için yeterince boş alan. Örneğin koltuklarda, Farklı kalitede malzemeler, renkler ve fonksiyonlar ile ilgili çok çeşitli seçenekler.

Daha fazla ileriyi gören, daha çok ilerler. Audi Matrix LED farlar. Yeni bir ışık altında güvenli ve konforlu aydınlatma.

Geleceğin ışığı ileriyi aydınlatıyor. Opsiyonel olarak sunulan Audi Matrix LED’li ön farlar ile. Yolu eşit dağılımlı ve parlak bir şekilde aydınlatan billur berraklığında bir ışık. Düz bir hat boyunca tam berraklık. Hepsini kusursuz hassasiyetle işleyen ve birbirinden bağımsız olarak kumanda edilen ışık saçan diyotlara borçluyuz. Yolda gözle görülür izler bırakın. Ayrıca standart aksesuar olarak sunulan dinamik sinyal lambalarına sahip LED’li stop lambaları ile birlikte.

Parlaklık ve mükemmel netlik. Araç kullanımının geleceği gözler önünde: Audi sanal kokpit. 

Opsiyonel Audi sanal kokpit sayesinde, yüksek çözünürlüklü 12,3 inç ekranlı tam dijital kombi gösterge ile, sürücü ile ilgili birçok bilgi bir bakışta görüş alanınızda. MMI touch fonksiyonlu MMI navigasyon plus ile birlikte dışarı çıkarılabilen MMI ekranı üzerinden ilave 8,3 inç gösterge yüzeyine sahiptir. Araç ayarları, navigasyon, telefon, Audi connect¹ ve medyadan oluşan yeni akıllı MMI kullanım konsepti sayesinde sezgiye dayanan kullanım buna dahildir. Karmaşık teknolojiye hakim olmak çok kolay olabilir.

İlerici olmak örnek olmaktır. Yön gösteren tasarım. Ve yenilikçi teknolojiler.

Audi Q7, birçok açıdan örnek olacaktır. Sürüş dinamiğinin çok iyi olması, verimliliğin arttırılması ve CO₂ değerlerinin bu sınıfta örnek olması için ilerici fikirler ve akıllı bir malzeme karışımı sayesinde ağırlık olarak önceki modeline göre 325 kg’ye varan örnek olacak bir azalma sağlanmıştır.

Audi SQ7 TDI 

Her zaman için bir ikon . Etkileyici, güçlü . Teknolojik bir kilometre taşı. Üstünlük kavramı yeni bir boyut kazandı. Görkemli ve ilham verici . Eşi benzeri olmayan bir araç.

Dinamizm en etkileyici şekilde vücut buldu.

8 silindirli TDI motor, quattro çekiş sistemi. Gönülleri fethedecek şekilde bir arada. Park halinde bile kendini gösteren güç. Bunu sağlayan ise 320 kW gücünde ve dünya üzerinde ilk defa görücüye çıkan yepyeni bir özellik: Standart donanım olarak sunulan elektrikle çalışan kompresör. Gücünü, tamamen yeni bir elektrik sistemi olan 48 volt’luk güçlü yardımcı araç elektrik besleme sisteminden alıyor. Anında devreye giren, üstün kalkış performansı. 0’dan saatte 100 km hıza 5 saniyenin altında çıkıyor. Opsiyonel olarak sunulan dört tekerden manevra sistemi ve beraberinde yine isteğe bağlı olarak sunulan spor diferansiyel ve devrilme önleyici elektromekanik aktif denge çubuklarına sahip quattro dört tekerden çekiş sistemi, araca, yüksek seyir hızlarında bile sürücüye güven veren dinamik sürüş özellikleri kazandırıyor.

Mükemmel sürüş konforu ve virajlarda kusursuz denge sağlayan devrilme önleyici aktif denge çubukları ile hemen hemen her koşulda kusursuz denge.

Hızla girilen virajlarda aracın yana yatma açısını kayda değer ölçüde azaltan ve virajlarda daha da üstün sürüş konforu sağlayarak araca kusursuz sürüş dinamikleri kazandıran opsiyonel devrilme önleyici elektromekanik aktif denge çubukları ile üstün sürüş süspansiyon paketi ilk defa Audi SQ7 TDI’da bir arada sunuluyor. Gücünü 48 volt’luk yardımcı araç elektrik besleme sisteminden alan devrilme önleyici elektromekanik aktif denge çubukları, Audi drive select (sürüş modu seçme) üzerinden sürücü tarafından istenilen ayarda kullanılabiliyor. Bununla beraber, S serisine özel sertlik ayarı yapılmış olan sürüş koşullarına duyarlı havalı süspansiyonlar araçta standart donanım olarak bulunmaktadır.

Her yönüyle “ben buradayım” diyor. Etki bırakan bir görünüm.

Gücünü ve kişiliğini büyüleyici şekilde gözler önüne seriyor. Elbette sahip olduğu sıra dışı tasarım özellikleri de bu konuda destek oluyor: Alüminyum görünümlü yan aynalar, sportif tasarımlı kapı marşpiyeleri, opsiyonel olarak sunulan 21 inç alüminyum alaşımlı jantlar ve tavan spoyleri. Ayrıca özel sipariş ile sunulan kırmızı renkli fren kaliperleri. Dört tekerlekli coşkuyu en üst kalitede yaşamak isteyenler için.

Geniş iç hacim kendinizi daha da iyi hissetmenizi sağlıyor. Beş ya da opsiyonel olarak sunulan yedi kişilik koltuklarla.

Kendi sınıfındaki en geniş iç hacim: Her ayrıntısıyla değişken ve birinci sınıf işçilik. Kusursuz işçilik ve malzeme seçimi, insanda sıra dışı geniş bir iç hacim duygusu yaratıyor. Özgürlüğü hissedin. Üstün kalitenin tadına varın. Arkanıza yaslanın ve sportifliğin keyfini sürün.

Duruşunuzu bozmayın. Hiçbir yolculuğunuzda. Her türlü yol ve sürüş koşuluna ayak uyduran sürücü destek sistemleriyle.

İster şehiriçi trafikte olun, ister uzun yolda; her türlü yol koşuluna en iyi şekilde hazır durumdasınız. Neden mi? Çünkü Audi kullanıcılarına büyük rahatlık ve konfor sunan, aracın çevresini kuşbakışı genel görünüm ile görmesini sağlayan, üstün güvenlik sunan ve her yolculuğunuzu daha da konforlu kılan opsiyonel sürücü destek sistemlerinden sadece birkaçı olan sıkışık trafikte yol desteği¹, Stop&Go fonksiyonuna¹ sahip sürüş koşullarına duyarlı hız sabitleme kumandası ve park asistanı elinizin altında.

Büyüleyici dikkat çeken özellikler. 

Audi Q7 veya SQ7 Bir bakışta aklınızı çelen yüksek donanım çeşitliliği ve donanım kalitesiyle, sıra dışı araçlardır. Sayısız yenilikleri, konfor özellikleri ve asistan sistemleriyle her bir yolculuğu özel kılar. Diğer bir çok dikkat çeken özelliklerinden ilham almamanıza imkan yok.

Sportif.

S line Dış görünüm paketi ve S line Spor paketi ile daha sportif. Audi Q7 modelinizin atak görünümünü etkileyici şekilde öne çıkaran ve daha ilk bakışta güçlü performansını belli eden, S line spor paketleri ile aracınızın sportif karakterini daha da öne çıkarın.

Kendine özgü.

Karbon stil Paketi ve offroad stil Paketi ile daha kendine özgü. Kendi yolunuzdan gidin! İster şehir içinde, ister arazide olsun, çarpıcı detaylar ile Audi Q7’nizin eşsiz karakterini ve kendine özgü hatlarını Karbon stil paketi ve offroad stil paketi ile daha ön plana çıkarın. Opsiyonel olarak fabrika çıkışlı ya da daha sonra Audi Yetkili Satıcıları’nda takılmak üzere alınabilir.

Çarpıcı görünüm.

Kişiliğinize en iyi uyan rengi seçin. Ayrıca boyasının mükemmel kalitesine güvenin, zira Audi otomobilinizin sadece parlak bir görünümü olması için değil, aynı zamanda çarpıcı bir görünüm ve ömür boyu çevrenin etkilerinden ve aşınmalardan korunması için boyanmaktadır.


AUDİ Q7 ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.