MARKALAR

TT

Yola indi, ve hazır.

Tüm görünüşü ile enerjik. Karakteristik yatay ve dikey elemanları ile opsiyonel olarak sunulan 3D tasarıma sahip Audi Matrix LED farlar sayesinde gözle görünür şekilde daha güçlü bir ifade. Ön kısmı hafif havaya kalkık ve tek parça olarak görünümünü motor kaputuna doğru devam ettiren geleceğe ait, ilerici çizgilere sahip. Karşıdan gelen trafiği algılayan ve her şart altında en iyi ortam aydınlatması sunan bağımsız ışık diyotlarından oluşan ön farlar. Audi TT Coupe, çağımızın en ilerici spor otomobillerinden biri.

Virajları dize getirin.

Daha sportif, daha kararlı. Yepyeni bir sürekli dört tekerden çekişli quattro ile birlikte opsiyonel olarak sunulmakta. Çok daha kontrollü dinamik sürüş. Kusursuz hassasiyet ve heyecan verici yol kavrama. Bütün bunlar, sürüş gücünün akslar arasında değişken ölçüde dağıtılmasıyla elde edilmekte. Yoğunluğu arka aksa veren asimetrik tork dağılımı. Sonuç, dikkat çekici ölçüde tavan yapan sürüş keyfi. Daha sportif yanal dinamikler ve bir o kadar da gelişmiş araca özgü sürüş özellikleri sunan özel bir seçim sayesinde. Yönünüzü belirleyen özellikler.

Ana Kumanda.

Audi TT Coupe’nin iç tasarımı: sıradışı bir şekilde kişiliğini dışa vuran bir iç mekan. Nedeni: tasarım, sportiflik ve en üst seviyede konfor bir arada. Çok etkileyici ve yüksek kaliteye sahip. Tıpkı Audi TT Coupe’deki, opsiyonel olarak sunulan S spor koltuklar gibi. Opsiyonel olarak alınabilir.

Kalkışa Hazır.

Her bir ana daha fazla tork katın. Güçlü ve verimli motoru, Audi TT Coupe’yi durup dinlenmeden en üst performanslara taşıyor. İster benzinli olsun isterse de dizel. İleri şanzıman teknolojisi, seri vites geçişleri sağlıyor. Karmaşık ancak hafif olan karoseri konsepti, daha düşük yakıt tüketimi ile daha yüksek bir verimlilik ve daha altta yer alan ağırlık merkezi ile de daha iyi yol tutuşuna imkan tanıyor. Sınır tanımayan sürüş keyfinin tadına varın.

Adrenalin kumandası. Sürekli dört tekerlekten çekiş.

Hizaya gir, hazır, başla! Ve sonrasında saatte 250 km hıza kadar çıkma ve uzaklaşma. 2.0 litrelik TFSI motor standartları belirliyor: taviz vermeyen sportiflik. Büyüleyici güç. 380 Nm’lik maksimum motor torkuyla.

Pole pozisyonu.

Sizi koltuğa yapıştıran dinamikler. Tek kelimeyle etkileyici. Ve konforlu. Hepsi, entegre kafalıkları ve S amblemi ile standart olarak sunulan S spor koltuklar sayesinde. Opsiyonel olarak sunulan elektrikli ve pnömatik ayarlı ideal oturma pozisyonu. Koltuk yan destekleri ve sırt dayama destekleri kusursuz bir yanal destek sağlıyor. En zorlayıcı yolculuklarda bile. Siz sadece esas olan şeye odaklanın diye. Bir sonraki viraja. Bir sonraki sollamaya. İnce kenarlı, S’ye özgü kontrast dikişli spor deri direksiyon elinizin altında. Ve tüm araç bilgileri gözünüzün önünde. Elbette ki dümdüz öne doğru bakar şekilde. Tam göbekte hız göstergesi bulunan TTS’ye özel tasarlanmış yenilikçi sanal pilot kabini.

Daha fazlası için daha azı.

Çekiş gücü insana heyecan verir. Yüksek performanslı ve yüksek yakıt ekonomili TFSI motorları, Yoğun trafikte ve kırmızı ışıkta otomatik olarak motoru kapatan Start-Stop sistemi ile oluşan geri kazanım sayesinde etkin verimlilik elde edilir. Spor gövde alaşımlı akıllı hafif gövde teknolojisi sağolsun. Daha düşük araç ağırlığı ve yere daha yakın ağırlık merkezi. Tek bir hedefe odaklandık: Müşterilerimizin mutluluğu.

Hükmetmek ve özgürlük.

Her noktasından sportiflik fışkıran bir tasarım. Üstelik bunu hissedebilirsiniz de. Entegre kafalıklarıyla spor koltuklarda otururken bile. Etrafı kusursuzca şekillendirilmiş, minimalist tarz iç mekan tasarımı ile. Önünüzde yenilikçi Audi sanal pilot kabini. Ve dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm araç bilgileri. Çığır açan bir konsept. Ve basmakalıp düşünce tarzından sıyrılıp, özgür kalmak.

Hız heyecan verir.

Audi TTS Roadster sadece bakarken bile kalp atışlarını hızlandırır. Üstü kapalı ya da açık; saf sürüş keyfi için yaratıldı. Doğanın bir gücü. Kendiniz deneyimleyin.

Özgürlüğün gücü.

Dışavurumcu gücün en yüksek sesle ifadesi. Etrafa güç yaymaktan ibaret tasarımın en ufak ayrıntısı bile ısrarla keskinleştirildi. Ön ızgarasından arka spoylerine kadar, Yollara çıkmayı bekliyor. Sürücüsünü, her milimetresine bağlamak için.

Yollar gücünüzü hissetsin. Koşulsuz şartsız. Yeni TT’ye özel üretilmiş sürekli dört tekerden çekiş sistemi quattro ile sadece yol almazsınız, hükmedersiniz. Spor sürüş tarzını daha da yukarılara çıkaran dinamik Audi drive select modu seçeneği sayesinde. Hükmedin. Yepyeni varış noktalarına doğru hızlıca ilham almanın dinginliğiyle.

Adrenalin kumanda merkezi

Pilot kabinine hoşgeldiniz. İyice keskinleştirilmiş cizgileriyle S spor koltuk. Kişiden kişiye değişen oturma konforunu sağlamlamak üzere opsiyonel olarak sunulan ayarlanabilir koltuk yan destekleri. S’ye özgü kontrast dikişli, ince kenarlı spor deri direksiyon. S tronic’li hızlı vites değişimi için vites değiştirme kolları ile birlikte. TTS’ye özel tasarımıyla yenilikçi Audi sanal pilot kabini de çabası. Yüksek teknoloji ile safkan spor otomobil havasının buluşması. Kalpler daha hızlı atıyor. Durun bir nefes alın. Fırtına öncesi sessizlik. Audi TTS Roadster hazır. Peki ya siz?

Audi connect | Bağlanmakta bir adım önde.

Sayısız olanakların sunulduğu bir dönemi yaşıyoruz. Opsiyonel olarak alınabilen Audi connect ile bu çok sayıda olanağı düğmeye basarak şimdiye kadarki UMTS standardından on kata kadar daha hızlı bir şekilde dijital olarak ve doğrudan Audi aracınıza alabilirsiniz. Bu olanaklar myAudi ve Audi connect tarafından desteklenen hizmetler sayesinde gerçekleşmektedir. Dünyanın birçok yerinde Wi-fi Hot spot üzerinden diz üstü bilgisayar, tablet veya diğer taşınabilir son kulla-nım cihazları aracılığıyla MMI’de size özel hedeflerden herhangi birini rahatça aramanın veya güncel haberleri, hava durumu tahminlerini ya da elektronik postalarınızı konforlu bir şekilde sezgiye dayanarak kolayca ekrana getirmenin keyfini yaşayın.

Aydınlatma Teknolojileri | Yolu göstermede bir adım önde.

Karanlık görecelidir. Opsiyonel Audi matrix LED farlar ile geceniz neredeyse gündüze dönüşecektir. Yolları mükemmel şekilde ve akıllıca aydınlatan modern ve ilerici aydınlatma teknolojisidir. Çok iyi görülebilmeyi sağlar ve tüm bakışları üzerine çeker. Audi matrix LED farlar sadece geceleri hayran bırakmaz, aynı zamanda gün içerisinde de çarpıcı bir dış görünüm sunar.
Azami verimliliğin Audi’de bir adı vardır.

Audi TT TDI ultra Modelleri –tip serisinin en sürdürülebilir modelidir. Yakıt tüketimini ve egzoz gazı emisyonlarını azaltmak için alınan onca önlem ve uygulanan onca teknoloji; ve hala çok eğlenceli: işte Audi ultra budur. Her Audi modelinde standart simgedir. Uzun vadeli hedef: tamamen egzoz gazı emisyonundan arınmış otomobilleri ara vermeksizin geliştirmeye devam ediyoruz. Örneğin, daha verimli motor teknolojileri, yakıt verimliliği olan dizel motorlar gibi. Sizler en sürdürülebilir modellerimizi takdir edersiniz. Aracın arka kısmında yer alan ultra amblemi şunu ifade eder: İşte maksimum verimlilik tam gaz gidiyor. Audi TT Coupé TDI ultra modelive TT Roadster TDI ultra modellerinde birleşik ortalama CO₂ egzoz gazı emisyon seviyesi km başına 114–118 gr arasındadır. Audi’nin alışılageldik dinamiklerinden ödün vermek zorunda kalmadan. Verimli sürüşün kitabını yeniden yazan araçlar olan Audi TT ultra modellerinin deneyimini yaşayın.

AUDİ TT ile test sürüşü yapmak
ister misiniz?

Test sürüşü yapmak için hemen randevunuzu alabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaralarından da Satış Danışmanı arkadaşlarımız ile
görüşebilirsiniz.