Golf

Geleceğe hazır.

Golf şimdi daha sportif, dinamik ve çarpıcı. Sahip olduğu ileri teknoloji bilgi ve eğlence sistemlerinin yanı sıra gelişmiş sürüş destek sistemleriyle her koşula hazır. Geleceğin koşullarına bile…

03072018 155809
03072018 155831

Şık dokunuşlarla daha dinamik bir görüntüye kavuşan Yeni Golf’ten gözlerinizi almanız çok zor olacak.

Yeni Golf sizi, yüksek aydınlatma performansı ve dayanıklılığı bir arada sunan LED gündüz sürüş farları ve LED “Mid” ön farlarla karşılıyor.

“Geleceğe yolculuk” kulağa güzel geliyor değil mi? Göze de güzel görünecek…

Yeni tasarımın dikkat çeken özelliği ise Comfortline ve Highline donanım seviyelerinde sunulan egzoz formundaki ilave krom çıtalar. Dinamik arka sinyal lambaları ile LED “High” stop lambaları, hafif alaşımlı jantları ve geniş renk seçeneği yelpazesiyle Yeni Golf, her zamankinden daha da modern bir çizgide yoluna devam ediyor.

03072018 155915
03072018 155915
03072018 155942

Yeni Golf, etkileyici tasarımıyla geleceğe giden yolda bile tüm bakışları üzerinde topluyor.

Golf’ün yıllara meydan okuyan geçmişine atıfta bulunan karakteristik C sütunuyla benzersiz bir uyum gösteren yeni sportif tasarımı, Golf’ün zarafetini olabilecek en güzel şekilde yansıtıyor.

R-Line iç donanım paketi ile sportif kişiliğinizi iç mekâna yansıtma şansına sahipsiniz.

Bu paket, “Dark Diamond Flag” dekor öğeleri ile R-Line logosu taşıyan ve özel dikişlere sahip olan çok fonksiyonlu deri spor direksiyonu içeriyor. Siyah tavan döşemesi, özel dikişli paspaslar ve alüminyum görünümlü paslanmaz çelik pedallar gibi ayrıntılar ise Yeni Golf’e çok farklı, çok dinamik bir görünüm kazandırıyor.

03072018 160044
03072018 160107

Yeni Golf’ün kapıları geleceğe açılıyor. Tabii bir de size…

Dış görünümüyle tüm bakışları üzerinde toplayan Yeni Golf, kapısını açtığınızda da aynı etkiyi, teknolojisi ve konforuyla sürdürüyor. ”Alcantara/ArtVelours” kumaş koltuk döşemesine sahip spor ön koltuklar, dijital gösterge paneli “Active Info Display” ve tamamen yenilenen 8" renkli dokunmatik ekrana sahip “Composition Media” bilgi ve eğlence sistemi Yeni Golf’ün ne kadar özel bir otomobil olduğunu gösteren özelliklerden sadece birkaçı…

12,3" boyutunda yüksek çözünürlüklü ekrana sahip dijital gösterge paneli “Active Info Display” sayesinde tüm önemli bilgiler elinizin altında. Bu bilgileri ekrana istediğiniz gibi yerleştirebilir, görmek istediklerinizi görüş alanınıza yansıtabilirsiniz. Örneğin navigasyon modundayken haritaya daha fazla alan açmak isterseniz hız ve devir göstergelerini küçülterek ekranın kenarına kaydırabilirsiniz.

*”Discover Pro” radyo navigasyon sistemine sahip otomobiller için geçerlidir.

03072018 160131
03072018 160206

Düşünceyle kontrolden bir adım öncesi: Harekete duyarlı kontrol özelliği.

Opsiyonel olarak sunulan harekete duyarlı kontrol özelliği “Gesture Control” sayesinde “Discover Pro” radyo navigasyon sistemini yönetmek çok konforlu ve çok kolay. Bu özellik, sağdan sola veya soldan sağa el hareketleriyle menü fonksiyonları arasında ekrana dokunmadan geçiş yapmanıza olanak sağlıyor ve geleceğin teknolojisini şimdiden size sunuyor.

Düşünceyle kontrolden bir adım öncesi: Harekete duyarlı kontrol özelliği.

Opsiyonel olarak sunulan harekete duyarlı kontrol özelliği “Gesture Control” sayesinde “Discover Pro” radyo navigasyon sistemini yönetmek çok konforlu ve çok kolay. Bu özellik, sağdan sola veya soldan sağa el hareketleriyle menü fonksiyonları arasında ekrana dokunmadan geçiş yapmanıza olanak sağlıyor ve geleceğin teknolojisini şimdiden size sunuyor.

03072018 160256
03072018 160256

“Discover Pro” radyo navigasyon sistemi, sağdan sola veya soldan sağa el hareketleriyle menü fonksiyonları arasında ekrana dokunmadan geçiş yapmaya olanak sağlayan harekete duyarlı kontrol “Gesture Control” özelliği sayesinde yepyeni bir teknolojiyle tanışmanızı sağlıyor.

Sahip olduğu 9,2 " renkli dokunmatik geniş ekran, bu yeni deneyimin üzerinizde bırakacağı etkiyi daha da büyütüyor.

Kontrol sizde. Ama isterseniz ona devredebilirsiniz.

Trafikte Sürüş Asistanı “Traffic Jam Assist” ile Yeni Golf, geleceğin sürüş teknolojilerini şimdiden mümkün kılıyor. 60 km/s hıza kadar trafikte aracın kontrolünü devralan bu sistem, sensörler yardımıyla öndeki araçla güvenli takip mesafesini ayarlarken aynı zamanda aracın şeritte kalmasına da yardımcı olarak yarı otonom sürüş imkânı sağlıyor.

Adaptif Hız Sabitleyici “ACC” gelişmiş bir radar yardımıyla önde bulunan araçlarla güvenli takip mesafesini sürekli olarak koruyor. Takip mesafesi ve maksimum hız değeri çok fonksiyonlu direksiyon üzerinden ayarlanabiliyor. Frene basıldığı anda devreden çıkan sistem yine direksiyon üzerinde yer alan bir tuş yardımıyla tekrar aktive edilebiliyor.

Şerit Takip Asistanı “Lane Assist” sayesinde, otomobilin istenmedik bir şekilde şeritten çıkacağı sistem tarafından algılanıyor. Otomobili şeritte tutmak ve sürücüye destek olmak için sistem, direksiyona hafif yönlendirmelerde bulunuyor.

Kör Nokta Uyarı Sistemi “Blind Spot Detection” Yeni Golf’ün arka tamponlarının iki yanında bulunan sensörlerle görüş alanının dışındaki araçları algılıyor ve ayna içindeki LED lambalarla sürücüye görsel uyarı veriyor. Bu sayede sürücünün aynalarda görmediği noktalarda bir araç olması durumunda şerit değiştirme ve sollamalarda olası tehlikelerin önüne geçiliyor. Bu sistemle birlikte sunulan Arka Trafik Uyarısı “Rear Traffic Alert” ise park edilen yerden geriye doğru çıkışlarda başka bir aracın yaklaşması durumunda önce sesli ve görsel uyarı veriyor. Gerektiğinde de otomobilinizi frenleyerek olası bir tehlikeyi önlüyor.

03072018 160314
RANDEVU AL
RANDEVU AL
loading
Scroll Up