Panamera

Porsche Panamera

Sıradan bir sedana benzemeyen Porsche Panamera, tipik Porsche kodlarını yansıtan bir dış tasarıma sahip. Aracın iç mekan tasarımındaki yükselen orta konsol ve gösterge panelindeki analog devir sayacı, Porsche’nin tipik özellikleri arasında yer alıyor. Çeşitli asistan sistemi ile donatılan Panamera modelleri, kusursuz bir sürüş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Araç, Panamera 4 ve Panamera 4S seri seçenekleri ile satışa sunuluyor. Güçlü motor ve donanım özelliklerine sahip olan araç modelleri uzun ve kısa mesafeli seyahatlerinizin tamamının oldukça keyifli geçmesine yardımcı oluyor.

Panamera Turbo olarak bilinen motor ve iç mekan, revizyonla yeni bir boyut kazanarak Turbo S haline geliyor. Turbo S, ayrıca yeniden ayarlanan şasi ve 20/21 inçlik yeni nesil lastiklerle eşsiz bir sürüş deneyimini garantiliyor.

Porsche Panamera Teknik Özellikler

Panamera teknik özellikleri, Panamera 4 ve 4S’te gözle görülür şekilde farklılık gösteriyor. Panamera 4’te 243 kw olan araç gücü, 4S serisinde 324 kw değerine ulaşıyor. Aracın 0-100 km/s değeri 4 serisinde 5,3 saniye iken 4S serisinde sadece 4,3 saniye olmasıyla büyük bir fark yaratıyor.

Panamera 4S ile saatte 295 kilometre azami hıza ulaşmak mümkün. Araçlarda yer alan asistanlar yüksek hızla giderken bile güvenle seyahat etmenize yardımcı oluyor. Şerit değiştirme asistanı, kör noktada kalan nesneler hakkında sizi bilgilendirmeye devam ederken, şerit takip asistanı uzun yolculuklarda destekçiniz oluyor. Göz hizası ekranı ise araçla ilgili bütün bilgileri size anlık olarak yansıtıyor.

Porsche Panamera Fiyat Listesi

Porsche Panamera fiyat listesi, tercih edilen seriye, pakete ve özelleştirme taleplerinize göre farklılık gösteriyor. Porsche Panamera fiyatları, dönemsel olarak düzenlenen özel kampanyalar sayesinde çok daha cazip bir hale gelebiliyor. Başaran Otomotiv, siparişiniz öncesinde aracınızın rengini, jantlarını ve iç malzemelerini özelleştirme, dilediğiniz paketle aracınızı güçlendirme imkanını da sizlere tanıyor. Net hatlara ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan bu sportif sedan hayallerinizdeki araca ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Tercih ettiğiniz aracın son fiyatını öğrenmek için Başaran Otomotiv'den bilgi edinebilirsiniz. Antalya’da faaliyet gösteren ve uzun yıllardır Porsche marka araçların satışını yapan Başaran Otomotiv, her dönem fırsat dolu kampanyalar düzenleyerek ve fiyat listesini güncel tutarak aracınızı en uygun fiyat garantisiyle temin etmenizi sağlıyor.

RANDEVU AL
RANDEVU AL
loading
Scroll Up