POLO

Arkanıza yaslanın, keyfinize bakın. Çünkü Yeni Polo var...

Yeni Polo şimdi daha büyük ve ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunuyor. Yenilikçi asistan sistemleri güvenliğinizi sağlıyor. Bunu yaparken güzelliğinden de ödün vermiyor. Tasarımı ile yepyeni bir karakter ve dinamik bir görünüm sunuyor. Onunla yolculuklar keyfe dönüşüyor.

03072018 153610
03072018 153715

Yeni Polo, yenilenmiş tasarımıyla pürüzsüz bir siluete sahip ve dinamik bir duruş sergiliyor.

Ön çamurluklardan başlayarak kapı kollarının hizasında arkaya doğru uzanan ok tasarımındaki omuz çizgisi stop lambalarının içinden geçerek arka bagaj kapağında birleşiyor. Ayrıca standart olarak sunulan LED gündüz sürüş farları da Yeni Polo’ya benzersiz ve şık bir görünüm veriyor. Yeniden tasarlanan kaput ve yatay çizgiler otomobili hem daha dinamik hem de daha geniş gösteriyor. İsteğe bağlı olarak sunulan yeni tasarıma sahip LED farlar ise otomobilin atletik yapısına kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor.

Yeni Polo, yeni bakış açısı.

Harika bir manzaranın keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Yeni Polo’nun panoramik açılır cam tavanı geniş boyutlarıyla size gökyüzüne açılan uçsuz bucaksız bir manzara sunuyor.

03072018 153730
03072018 153730
03072018 153747

Yeni Polo’nun içinde sizi bekleyen birçok yenilik var.

İç mekânın atmosferini değiştiren ambiyans aydınlatması Highline donanım seviyesinde standart olarak sunuluyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak farklı renkte dekor seçenekleri de tercih edilebiliyor. Büyüyen iç mekân sayesinde uzun yolculuklar bile konforlu ve keyifli hale geliyor. İsteğe bağlı olarak sunulan kablosuz şarj özelliği sayesinde bu özelliği destekleyen akıllı telefonunuzu şarj etmek de artık çok kolay.

Aklınızdan geçen tüm özellikler, Yeni Polo’da, elinizin altında.

Yeni Polo’da 10,25" boyutunda yüksek çözünürlüklü ekrana sahip yeni nesil Dijital gösterge paneli, “Active Info Display” sayesinde tüm önemli bilgiler elinizin altında. Bu bilgilerin yerleşimlerini ekran içinde istediğiniz gibi değiştirip görmek istediklerinizi görüş alanına yansıtabiliyorsunuz. Ayrıca bilgi ve eğlence sistemi ekranından görüntülenecek profilleri kişiselleştirme imkânına da sahipsiniz

03072018 153831
03072018 153848

02 App-Connect uygulamasıyla akıllı telefonunuzda bulunan içerikleri, bilgi ve eğlence sisteminin dokunmatik ekranına yansıtmak çok kolay. MirrorLink®, Apple CarPlay™ ve Android Auto™ uygulamalarıyla telefon, mesaj ve müzik gibi en önemli akıllı telefon fonksiyonlarına, seyahatiniz esnasında kolayca erişebiliyorsunuz. Hem de bilgi ile eğlence sisteminizde bulunan ekran üzerinden kolay, güvenli ve konforlu bir şekilde.

03 “Discover Media” radyo navigasyon sistemi, sahip olduğu MP3/WMA uyumlu CD çalar, 8 hoparlör, 2 adet SD kart girişi, AUX-IN girişi, USB arabirim ve Bluetooth bağlantısına ek olarak, yakınlaşma sensörüne sahip 8” renkli dokunmatik ekranı üzerinden görüntülenebilen bir navigasyon sistemi içeriyor.

04 Yeni Polo’da sunulmaya başlanan kablosuz şarj özelliği sayesinde bu özelliği destekleyen telefonları kablosuz olarak şarj etmek çok kolay. Bunun için telefonunuzu klima kontrol ünitesinin altında yer alan bölmeye bırakmanız yeterli.

Küçük işlerde bile büyük destekçiniz: Yeni Polo. 01 Kör nokta uyarı sistemi “Blind Spot Detection” Yeni Polo’nun arka tamponlarının iki yanında bulunan sensörlerle görüş alanının dışındaki araçları algılıyor ve ayna içindeki LED lambalarla sürücüye görsel uyarı veriyor. Bu sayede sürücünün aynalarda görmediği noktalarda bir araç olması durumunda şerit değiştirme ve sollamalarda olası tehlikelerin önüne geçiliyor. Bu sistemle birlikte sunulan Arka trafik uyarısı “Rear Traffic Alert” ise park edilen yerden geriye doğru çıkışlarda başka bir aracın yaklaşması durumunda önce sesli ve görsel uyarı veriyor. Gerektiğinde de otomobilinizi frenleyerek olası bir tehlikeyi önlüyor.

02 Park asistanı “Park Assist”, Yeni Polo‘yu otomatik olarak yola paralel ya da dik park etmenize yardımcı olur. Buna ek olarak, paralel park edilmiş alandan otomatik olarak çıkmanızı da sağlıyor. Bunu yaparken debriyaj, gaz ve freni kullanmanız yeterli oluyor.

03 Şehir içi acil frenleme fonksiyonu ve yaya algılama sistemine sahip Ön bölge asistanı “Front Assist” sizi beklenmedik durumlardan koruyor. Sistem, olası bir tehlike veya karşıdan karşıya geçen bir yaya algıladığı durumda sizi otomatik olarak uyarıyor. Daha da tehlikeli bir durumla karşılaştığınızdaysa frene basmanıza destek oluyor.

04 Adaptif hız sabitleyici “ACC” gelişmiş bir radar yardımıyla önde bulunan araçlarla güvenli takip mesafesini sürekli olarak koruyor. Takip mesafesi ve maksimum hız değeri çok fonksiyonlu direksiyon üzerinden ayarlanabiliyor. Frene basıldığı anda devreden çıkan sistem yine direksiyon üzerinde yer alan bir tuş yardımıyla tekrar aktive edilebiliyor.

05 Yorgunluk tespit sistemi “Fatigue Detection”, sürüş şeklini sürekli yakından takip ediyor ve normal sürüş alışkanlığı dışında farklı bir tutum algılayıp yolculuğa ara verilmesi gerektiğini fark ettiğinde hem sesli hem de görsel olarak sürücüyü uyarıyor. Böylece sistem, doğru zamanda doğru karar verilmesine yardımcı oluyor.

03072018 153905
03072018 153922

Koltuk döşemeleri

01 “Basket” kumaş koltuk döşemesi titan siyahı EL

02 “Slash” kumaş koltuk döşemesi titan siyahı/seramik EL

03 “Slash” 1) kumaş koltuk döşemesi seramik EN

04 “Tracks 2” kumaş koltuk döşemesi titan siyahı/seramik FJ

05 “Tracks 2” 2) kumaş koltuk döşemesi seramik FK

06 “Tracks 2” 2) kumaş koltuk döşemesi titan siyahı/resif mavi KX

07 “Tracks 2” 2) kumaş koltuk döşemesi titan siyahı/tropik turuncu KY

08 “Alcantara/Artvelours” koltuk döşemesi titan siyahı EL *Belirtilen koltuk döşemesi Comfortline donanım seviyesi için sadece farklı dekor ile beraber alınabilmektedir.

*Belirtilen koltuk döşemesi Highline donanım seviyesi için sadece farklı dekor ile beraber alınabilmektedir. Bu sayfalardaki resimler yalnızca fikir verme amaçlıdır.

*Koltuk döşemelerinin gerçek halini yansıtmamaktadır.

03072018 160314
RANDEVU AL
RANDEVU AL
loading
Scroll Up