Q5

Neredeyse tüm yol koşulları için üretilmiştir: Yeni Audi Q5.

İşinizi şansa bırakmayın. Söz konusu olan konfor, tarz ve dinamizm ise, bu birinci sınıf SUV daha ilk bakışta etkileyiciliğini gözler önüne serer. Görünüşü bir o kadar etkileyici, sürüşü bir o kadar güçlü, sahip olduğu teknolojiler bir o kadar çığır açıcı. Beraberinde sizlere sunduğu seçenekler o kadar çeşitli ki. Her gününüz yeni Audi Q5 ile.

03072018 132213
03072018 132226

Hareket etmek için tasarlandı. Hareket halinde olmasa bile.

Dinamik ve egemen bir yapıda vücut bulmuştur. Benzersiz bir görünüme sahip motor kaputu, hissettirmeden eğim kazanan tavan hattı, aracın omuz kısmının tepesinde duran yan aynaları ve ince kapı camı hattı. İsteğe bağlı olarak sunulan kontrast gri renklerdeki 5 segment kollu tasarımlı¹ kısmen parlatılmış alüminyum alaşımlı döküm jantlar, aracın sahip olduğu atletik yapıya dikkat çekiyor.

Işığa yeni bir şekil verin: Audi matrix LED ön farlar.

Yeni Audi Q5 parlak bir örnek. İsteğe bağlı olarak sunulan Audi matrix LED ön farları ile uzak mesafelerden bile etkileyiciliğini gözler önüne seriyor. Trafikte aracın belirginliğini keskinleştiren LED’li gündüz farları. Yüksek görünürlüğe sahip dinamik sinyal lambaları. Sistem sınırlarına giren karşıdan gelmekte olan veya öndeki araçları tespit eden vazgeçilmez kamera.

03072018 132242
03072018 132242
03072018 132253

quattro’nun sahip olduğu güçlerden biri daha: doğru anı fark etmek.

Sürekli dört tekerlekten çekişli quattro’ya sahip tüm 4 silindirli motorlarda bulunan akıllı bir işletim stratejisi sayesinde, Q5’iniz, çekiş gücünde en ufak bir kayıp yaşanmaksızın, dinamik ve güvenli bir sürüş sunar. Kullanılmasına gerek duyulmayan durumlarda quattro devre dışı bırakılır ve yakıt tasarrufu sağlanır.

Güçten tasarruf etmiyor. Yalnızca yakıt tüketimine katkıda bulunuyor.

TFSI ve TDI motorları, yeni Audi Q5’e yakıt verimliliği ve dikkat çekici ölçüde güç kazandırıyor. 4 silindirli ve 6 silindirli motorlar yüksek performansları ile kullanıcıların gönlünü fethediyor. Bütün bunların yanı sıra, isteğe bağlı olarak sunulan dört tekerlekten çekiş sistemi quattro, manevra ve hızlanma sırasında aracın çabuk ve kolay şekilde uyum göstermesini sağlıyor.

03072018 132306
03072018 132321

Ana sahnede yerinizi alın. Koltuğunuzdan hiç kalkmadan.

Yeni Audi Q5’in iç mekanı sürücüyü merkez alacak şekilde tasarlanmıştır ve uzatılmış aks mesafesi sayesinde kişiselleştirme için bir dolu alan kazandırılmıştır. İpek Nappa deri döşemelerden kişisel zevkleri yansıtan renklere ve aydınlatma elemanlarına kadar yüksek kaliteli malzemeler arasından birçok ayrıntıyı gönlünüzce seçebilirsiniz. Standart olarak sunulan akustik camlar ve opsiyonel olarak sunulan masaj fonksiyonlu ön spor koltuklar ile akılları çelen şık ve zarif bir iç mekan. Ve elbette ki temel ilke: sürücü her şeyden önce gelir.

Büyüklüğünüzü gösterin. Her bir ayrıntıda.

Yeni Audi Q5, uzatılmış aks mesafesi, geniş ve ferah iç mekanı ve pratik eşya koyma ve saklama alanları ve bagaj seçenekleri ile etkiliyor. Standart olarak sunulan bagaj güneşlikleri ve opsiyonel olarak sunulan özel bagaj paspası ile aracınızın bagajını ihtiyaçlarınız doğrultusunda döşeme imkanına sahipsiniz.

03072018 132334
RANDEVU AL
RANDEVU AL
loading
Scroll Up