T-Roc

Özgüveni doğuştan.

İleriye gidebilmek için düşmekten korkmayın. Unutmayın! Sizi siz yapan şey, özgüveninizdir. T-Roc, işte tam da bu özgüvenden doğdu ve bunu her köşesinde göstermeye hazır. LED farlarının altına konumlandırılan ve kendi tarzını taşıyan ışık imzasına sahip gündüz sürüş farları, tasarımına güç katan trapez egzoz dekorları, farkını ortaya koymaktan çekinmeyen tavan rengi seçenekleriyle T-Roc, doğuştan özgüven sahibi. Başkalarının belirlediği standartları değil, kendi çizginizi takip edenlere göre.

15012019 152341 scaled
15012019 152446

Kim olduğunuzu gösterin.

Kim olduğunuza ya da nasıl görünmek istediğinize yalnızca siz karar verebilirsiniz. T-Roc’un dış tasarımı da sahip olduğu karakteri, sizin gibi çekinmeden dışa vuruyor. Şimdi otomobillerle ilgili bildiğiniz tüm kalıpları bir kenara bırakın. “Daha Fazla Bilgi” bölümünde, T-Roc'a hem compact bir crossover hem de bu denli sportif bir coupe görünümü kazandıran sırları açıklıyoruz.

Kalabalığın içinde ilk fark edilen siz olun.

İtiraf edelim, tüm dikkatler üzerimizde toplandığında bir çoğumuz tedirgin oluruz. Ama siz yine de özgüveninizi toplayın, farkınızı ve renkli kişiliğinizi ortaya koymaktan asla çekinmeyin. Üstelik renkleriniz her ne olursa olsun ve bu renkleri nasıl karıştırırsanız öyle karıştırarak… Farklı renklerde kombin edilebilen tavanıyla T-Roc, şimdi merakla onu izleyen gözlere hazır. Tıpkı sizin gibi…

15012019 152505
15012019 152505
15012019 152659

Işıklar üzerinizde ve sahne sizin.

İnsanların sizin hakkınızdaki düşüncelerinin büyük bir kısmı onların üzerinde bırakmış olduğunuz ilk izlenim üzerine kurulur. Bu yüzden sahip olduğunuz o yıldız ışığını herkese göstermekten asla çekinmeyin. T-Roc, özgüveninin kaynağı olan sıra dışı tasarımıyla olduğu kadar, kendine özgü aydınlatma tasarımıyla da bu gerçeğin farkında! Şimdi onun, kendi yıldız ışığını nasıl dışa vurduğunu keşfedin.

Yükünüzü hafifletecek.

Bazı insanların enerjisi öyle yüksektir ki, girdikleri her ortama kolayca uyum sağlayabildikleri gibi aynı zamanda etkileyici bir hareket de katarlar. Keyif veren enerjisiyle T-Roc, şehir içi manevralara uygun kompakt boyutlarının içinde gizlediği geniş iç hacmiyle sizi oldukça şaşırtacak. İçi içine sığmayan bir enerjisi olabilir ama ihtiyacınız olan her şey için onda bir yerde bulacaksınız.

15012019 152926
15012019 153148

Hayata olumlu yaklaşın, görmek istediğinizi görün.

Hayata bakış açınızı değiştirip, bardağın dolu tarafını görmeye çalıştığınızda yaşadıklarınızdan daha fazla keyif alacağınız bir gerçek... Ya da durun, siz hiç değişmeyin. T-Roc, görmek istediğiniz ne varsa önünüze getirsin. T-Roc ile standart olarak sunulan Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display", otomobilinizle ilgili tüm önemli verileri, yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel üzerine yansıtıyor ve beş farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlamanızı sağlıyor.

RANDEVU AL
RANDEVU AL
loading
Scroll Up