Touareg

Yeni maceralara yelken açmaya hazır.

İlk bakışta tüm ihtişamını gösteren bir otomobil: Yeni Touareg. Yalnızca yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak en yeni teknolojilerle tasarlanan Yeni Touareg, “Premium” otomobil anlayışına yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Çarpıcı radyatör ızgarasından göz alıcı yan hatlarına ve sportif difüzörüne kadar uzanan yenilikçi tasarımı, üzerinizde kolay kolay silinmeyecek bir iz bırakmayı başarıyor. İç mekânda Atmosphere ve Elegance gibi dizayn öğelerinin yanı sıra dış tasarımda isteğe bağlı olarak sunulan 21" alüminyum alaşımlı “Suzuka” jantlar ve R-Line ekipman detaylarıyla aracınıza kendinizden bir dokunuş katarak unutulmaz maceralara yelken açabilirsiniz.

07082018 144435 1
07082018 144630 2

Gelecek karşınızda: Dijital kokpit “Innovision Cockpit”

Geleceği bugünden yaşamak nasıl hissettirirdi? Öğrenmek için direksiyon başına geçebilir ve dijital kokpit “Innovision Cockpit”i bizzat deneyimleyebilirsiniz. Gösterge ekranlarını sürücü odaklı olacak şekilde kavisli tasarımıyla bir araya getiren sistem; kullanıcı dostu kumanda yöntemlerini dokunma, jest veya sesli kontroller yardımıyla herhangi bir fizikselbutona ihtiyaç duymadan sunuyor. Dijital kokpit “Innovision Cockpit”, tüm işlev ve fonksiyonlarını etkileyici grafik ve animasyonlarla gösteriyor.

Neresinden bakarsanız bakın, etkileyici.

Etkileyici görünmenin birçok yolu olsa da, Yeni Touareg en kısa yolu seçiyor. Sahip olduğu dikkat çekici tasarımı ile geniş gövde yapısı sayesinde sağlam ve kendinden son derece emin bir karakter çiziyor. Gövdenin etrafını çevreleyen krom çıtalar, dinamik sinyal lambalarına sahip LED stop lambaları ve şık krom ızgara dizaynı ile mükemmel uyuma sahip “IQ. Light - LED Matrix” far sistemi, bu iddiayı fazlasıyla kuvvetlendiriyor. Söz konusu estetik olduğunda, Touareg’in önüne kimse geçemiyor.

07082018 144803
07082018 144803
07082018 144832 1

En etkileyici özelliği, size özel olması.

Sayısız seçeneğin tek bir amacı var: Size özel olmak. Sınırsız kişiselleştirme seçeneğinden faydalanarak siz de Yeni Touareg’inizi kendi zevkinize ve ihtiyacınıza özel olarak tasarlayabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin fırçalanmış alüminyum dekor öğelerine sahip “Elegance” dizayn öğeleri ve Mistral/Grigio renklerine sahip “Vienna” deri döşeme koltuklar ile harika bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra opsiyonel olarak sunulan çok renkli ambiyans aydınlatma sayesinde 30 farklı renkte ambiyans aydınlatması da elde edebilirsiniz.

R-Line

Yeni Touareg, doğası gereği bir sporcudan bekleyebileceğiniz her şeyi halihazırda sunuyor. Ancak R-Line ekipmanları sayesinde bu karakteri daha etkili bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. R-Line dış tasarım seçeneği, işinizi kolaylaştırmak için birçok dinamik tasarım unsurunu bir arada sunuyor: Radyatör ızgarasında bulunan karakteristik “R-Line” logosu, R-Line’a özel olarak tasarlanmış tamponlar ile kapı etekleri ve “R-Line” logolu marşpiye kaplamaları.

07082018 144936
07082018 145004

En iyiler, daima en iyi yardımcılara sahiptir: Sürüş destek sistemleri.

Birçok yenilikçi teknoloji ve sürüş destek sistemini beraberinde getiren Yeni Touareg, sadece tasarım açısından değil; işlevsellik açısından da sayısız avantaj sunuyor. Bu otomobilde yer alan sürüş destek sistemlerinin yardımıyla beklenmedik olaylara karşı daima hazırlıklı olabilirsiniz. Örneğin: Karanlıkta bile görmenizi sağlayan gece görüş sistemi “Night Vision”.

RANDEVU AL
RANDEVU AL
loading
Scroll Up