Volkswagen Ticari Modelleri

Caddy

Caddy Van

Transporter

transporter

Transporter Panel Van / Pikap

transporterpanelvan

Transporter 8+1

transporter 81

Caravelle

Carelle

Yeni Crafter

yeni crafter

Volkswagen Ticari Modelleri

Rekabetçi ve sürekli gelişme yolundaki politikasıyla öne çıkan Başaran Otomotiv, bünyesinde alanının uzmanı birçok markayı bulundurur. Gerek fiyat gerek performansı ile öne çıkan markalar arasında elbette Volkswagen ticari araç modelleri de yer alır.

Başaran Otomotiv’in geniş ürün yelpazesinde öne çıkan Volkswagen ticari araçları arasında birçok modeli saymamız mümkündür. Kullanıcı memnuniyeti ve kusursuz tasarımları ile öne çıkan modellerimizden bazıları şunlardır:

Konforlu yapısı ve kusursuz iç tasarımı ile üretilen yeni Caddy,
Geniş iç hacmi ve taşıma kapasitesi ile sizin için işleri bir hayli kolaylaştıracak olan Caddy Van,
65 yıldır güveninizi çoktan kazanmış olan ve bugün ise modern tasarımı ile bir adım öne geçen Transporter,
Birbirinden farklı renk seçenekleri ve sunduğu kolaylıklarla müşterilerin takdirini kazanmış bulunan Panel Van / Pikap,
Herkese yetecek kadar konfor sağlayan Transporter,
LED farlar ve güçlü ışığıyla görüş alanınızı daha da arttıracak olan Caravelle,
Yenilikçi ve ekonomik yapısıyla ticari araçlar arasında önemli bir yeri olan Yeni Crafter.

Volkswagen Ticari Fiyat Listesi

Bilindiği gibi araç fiyatları markalara, modellere ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Volkswagen ticari fiyat listesi de bunlara bağlı olarak güncellenmektedir.1996 yılında Doğuş Otomotiv Servis Tic. A.Ş. distribütörlüğü altında satışa başlayan Başaran Otomotiv, kaliteli hizmetleri ve sunduğu markalarla müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Uzun yıllardır otomotiv alanında akla gelen ilk adreslerden biri olan firmamız müşterilerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Sizlere sunduğumuz araçlar, markalarına, modellerine göre farklı fiyatlarda satılmaktadır. Her bir aracın her yeni modelinde farklılık gösteren özellikleri ve gelişen teknolojik aksamları fiyat aralıklarını da değiştirmektedir. Fiyat listelerimiz Doğuş Otomotiv A.Ş tarafından belirlenmektedir. İhtiyaçlarınız ve fiyat beklentilerinizi öğrenerek size en uygun aracı bulma konusunda önerilerde bulunuyor, araç seçiminizi kolaylaştırıyoruz.

Volkswagen Doğuş Finans (VDF) Tüketici Finansman sistemi ile kredi kullanma imkanı sunuyoruz. Volkswagen ticari araç fiyat listesine göz gezdirebilir, bizimle iletişime geçerek Volkswagen ticari araç fiyatları, kredi koşulları hakkında ayrıntılı ve güncel bilgiler alabilirsiniz. Aradığınız araca en kısa sürede sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

loading
Scroll Up